خدمات لیزر

خدمات لیرز

ارائه خدمات لیرز با پیشرفته ترین دستگاه لیزر

در کلینیک زیبایی سام از لیزر الکساندرایت کوترا 2020 استفاده می شود. این دستگاه لیزر آمریکایی کاربردهای زیادی دارد از جمله:

1- رفع موهای زائد بدن و صورت

2- درمان ضایعات پوستی

3- درمان واریس عنکبوتی یا رگ عنکبوتی

و…

دستگاه ليزر الکس کوترا

با ارائه دستگاه الکس سرد تحول عظیمی در عرضه لیزر موهای زائد ایجاد شد ، زیرا این دستگاه در کم ترین جلسات ممکن بیشترین نتیجه را به فرد ارائه می نماید، همچنین این دستگاه محدودیتی در رنگ و جنس پوست نخواهد داشت و البته این دستگاه بدون ایجاد سوختگی و کرکی نمودن موها تمامی موهای سطح پوست را از بین می برد ، این دستگاه برای حساس ترین نقاط بدن نیز کاربرد داشته و می تواند نتایج بسیار درخشانی در اولین جلسات درمان نشان دهد .
تکنولوژی الکساندرایت کوترا توسط کمپانی CUTERA امریکا طراحی شده است که مورد تایید سازمان غذا و دارو امریکا FDA نیزمی باشد. تا قبل از ورود لیزر الکس کوترا به ایران هیچ یک از دستگاه های لیزر توانایی کار کردن بر روی پوست برنز را نداشته اند. پوست برنز به دلایلی که در ابتدا گفته شد به دلیل تحریک بيش از حد رنگدانه پوست بالاترین ریسک سوختگی را دارد و احتمال ایجاد آسیب به سلول های رنگدانه ساز و ایجاد لک های سفید را ایجاد می نماید. به همین دلیل تمامی مرکز ها از لیزر کردن پوست آفتاب گرفته و سولاریم رفته خودداری می کنند. علاوه بر این از دیگر مشکلاتی که اغلب دستگاه های لیزر موهای زائد دارند عبارتند از:

• دردناک بودن درمان
• سوختگی های شدید و ایجاد لک های قهوه ای مقاوم
• تعداد زياد جلسات درمان
• از بين نرفتن كامل و فقط کرکی شدن موها
• عدم قابلیت درمان بر روی پوستهاى تيره
• عدم قابليت استفاده از لیزر در پوست های برنزه شده


كمپاني هاى بزرگ و معتبر سازنده دستگاه هاى ليزر هميشه در تلاشند كه در ساخت دستگاه هاى جديدتر عيوب و كاستى هاى دستگاه هاى پيشين را برطرف كرده و بيشتر به نيازهاى بيماران و پزشكان توجه كنند .تنها لیزری که در دنیا مجاز به استفاده برروی پوست های برنزه با سولاریم یا آفتاب است لیزر الکساندرایت کوترا می باشد. لیزر در این سیستم به صورت منحصر به فرد، قابلیت درمان برروی پوست های برنزه که این روز ها بسیار مد شده است را فراهم نموده است.

افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان